Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürlerİptal ve İade Şartları

Teslimat Şartları

 

Kargo ücreti yoktur. Afiyet Et sipariş edilen ürünleri kendi aracı ile teslim edecektir.

Siparişlerinizin teslimatlarında kendi araçlarımız kullanılmaktadır. Teslimat bölgesi, şimdilik Başakşehir, Ümraniye ilçe sınırları için geçerlidir. Ürün teslimatı siparişinizdeki belirtilen adrese teslim edilir. Teslimat süresi 3 iş günüdür.

 

Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil günü sonrası ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

 

Siparişinizi verirken adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.

 

Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız yetkilinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa, yetkiliye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

Ürünü teslim alındıktan sonra yetkili görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Sipariş İptali

Siparişinizin iptalini info@afiyet.com.tr e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz hemen gerçekleştirilecektir.

 

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki şartlar doğrultusunda ve teslim anında ürünleri kontrol ederek kabule engel bir durum olması halinde iade edebilirsiniz.

 

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için gerekli olanlar aşağıdaki gibidir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade için gerekli olanlar

1. İade edilecek ürün ya da ürünler

2. İade edilecek ürünlerin faturası

 

İade edeceğiniz ürünün, satın aldığınız haliyle, bizim için yeniden satılabilecek durumda olması çok önemlidir. Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

 

DİĞER ŞARTLAR

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler Afiyet Et tarafından teslim alınır.

 

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

 

Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | İptal ve İade Şartları |